Nejúžasnější ženy, které lze sledovat na Twitteru

Nos, ret, tvář, hnědá, oko, účes, kůže, brada, čelo, obočí,Getty Images

Ve 140 postavách se může stát hodně.


Některé tweety jsou vtipy; ostatní jsou mudrckteré nabízejí pohodlí po mizerném dni. Pak jsou tu malé útržky novinek, které mají sílu formovat váš názor na významný příběh.

Ať už používáte Twitter pro cokoli, budou to lidé, které sledujete, z něj buď radostný, nebo destruktivní zážitek, a proto jsme se rozhodli sestavit konečný seznam žen, které na Twitteru můžete sledovat.

V komedii ...

Shappi Khorsandi (@ShappiKhorsandi)

Pro vřelá a vtipná slova, která budete chtít RT.


Líbí se mi, že nemám twitter modrý 'oficiální' tick. Mohl bych být kdokoli, kdo mě předstírá. Ve skutečnosti můžete sledovat 100 000+ SHIRLEY BASSEY !!

- Shappi Khorsandi (@ShappiKhorsandi) 11. března 2015

Ve filmu a televizi ...


Shonda Rhimes (@Shondarhimes)

Pro posílení povzbuzujících rozhovorů a televizních zpráv.


Přestaňte klást ženám otázky o tom, co nosí, aby zakryly nádoby, ve kterých nosí mozek. #AskHerVíce

- shonda rhimes (@shondarhimes) 23. února 2015

Loo Brealey (@louisebrealey)

Za boj proti feministickým řečem a Sherlockovým naběračkám.

Noční noc, klidný spánek, nenech se sexistickými čuráky dostat dolů.


- Louise Brealey (@louisebrealey) 10. října 2014

Sharon Horgan (@sharonhorgan)

Pro aktualizace Catastrophe a (doufáme) novinky o HBO's Divorce, její nové show s SJP.

Právě mi bylo řečeno, že můj poslední tweet zněl Gwyneth Paltrow-y. Promiňte. Stalo se. Taky do prdele. X

- Sharon Horgan (@SharonHorgan) 23. února 2015

Mindy Kaling (@MindyKaling)

Když potřebujete vyzvednutí.

'300, ale pro svatební úzkost.' Jak popsat 27 šatů svému neochotnému příteli

kmen kmene pepř
- Mindy Kaling (@mindykaling) 21. října 2013

Emily Nussbaum (@emilynussbaum)

Za vtipný komentář ke všemu odnaSex ve městěaBuffy, přemožitelka upírů.

Anna Kendrick (AnnaKendrick47)

Pro další tweety, jako je tento.

Fuj - NIKDY už nechoďte v kině na film Ryana Goslinga. Zjevně je masturbace v zadní řadě stále považována za „nevhodnou“

- Anna Kendrick (@ AnnaKendrick47) 14. ledna 2013

Ve zdraví a v sobě ...

Blog Help Me (@TheHelpMeBlog)

Pro dokonale nedokonalého průvodce svépomocnými knihami.

Profesor Selina Wray (@SelinaWray)

Aktualizace o demenci - a o tom, jak ji porazíme.

Philippa Perry (@Philippa_Perry)

Za její perly moudrosti ve vztazích, práci a víře v sebe sama.

V průměru...

Sarah Bailey (@sarahredmag)

Pro fantasy módu z první řady a pohled do rudého vesmíru.

Kabát mnoha barev @RoksandaIlincic #LFW15 pic.twitter.com/tM0oqIZq3i

- Sarah Bailey (@SarahRedMag) 23. února 2015
Caitlin Moran (@Caitlinmoran)
Protože evidentně vládne internetu. #CaitlinforPM

Ke každé ženě, která si včera večer oblékla nějaký brilantní šílený outfit - MILUJI TĚ. POKRAČOVAT. NECHTE SI MÍT VÝBORNÝ ŽIVOT.

- Caitlin Moran (@caitlinmoran) 23. února 2015

Emma Freud (@Emmafreud)

Pro LOL. A obrázky mazlíčků z komedie, samozřejmě.

Jejda si omylem oblékla ponožky syna. pic.twitter.com/P4GKtkQS5D

- emma freud (@emmafreud) 23. února 2015

Gemma Cairney (@gemcairn)

Pro hudbu, která vám zpříjemní den.

Hadley Freeman (@hadleyfreeman)

Pro super chytrý komentář, ve kterém budete chtít pokládat další otázky.

Lindsey Hilsum (@lindseyhilsum)

Za nebojácné podávání zpráv o globálních novinkách.


Bim Adewunmi (@bimadew)

Pro vážně vtipné vtipy o popkultuře a dobře o životě.

Katharine Viner (@kathviner)

Ať už je nebo není další redaktorka Guardianu, Kath stojí za to sledovat její novinky z celého světa (a zvláštní video My Bloody Valentine).

Suzanne Moore (@suzanne_moore)

Slova, která změní váš způsob myšlení o politice/zpravodajství/SVĚT.

Tavi Gevinson (@tavitulle)

Pro perspektivu tisíciletí.

když u uvidíte obrázek vašeho rozdrcení z doby, kdy byli malí, a chtěli byste stroj na horké vany vrátit a nalákat je do dodávky, že? prosím RT oh ne

- Tavi Gevinson (@tavitulle) 21. února 2015

Laura Kuenssberg (@bbclaurak)

Pro zobrazení novinek.

Camilla Long (@camillalong)

Pro názory s oomph.

Počet kurev, které dávám o Apple Watch = 0

- Camilla Long (@camillalong) 9. března 2015

Viv Groskop (@VivGroskop)

Na knihy, o kterých ještě nevíte.

Nimko Ali (@NimkoAli)

Za novinky, které mění svět o její křížové výpravě proti mrzačení ženských pohlavních orgánů, a také za veselé aktualizace #FDL („fanny defence league“).

V hudbě ...
Taylor Swift (Taylorswift13)

Potřebujeme důvod?

Když moje máma řekne: „Myslíš, že by sis měla česat zadní část vlasů?“, Je to opravdu méně otázka a spíše výzva k akci.

- Taylor Swift (@taylorswift13) 24. června 2014

Kim Gordon (@KimletGordon)

Protože je to samozřejmě Kim Gordon.